Geleneksel Türk Hamamı

TÜRK HAMAMI

Yüzyıllardan beri Osmanlı-Türk kültürünün vazgeçilmez değerlerinden biri olan geleneksel Türk Hamamı, otelimizin Termal hizmetleri bölümü arasında yerini almaktadır.

Geleneksel Türk hamamı vücudun dinlenmesi, insan kaslarının rahatlaması, ruhen ve bedenen kirlerden arınma yeri olarak tabir edebileceğimiz bir kavramı işaret eder. İnsanoğlunun yaşamsal gereksinimleri arasında yerini alan, yıkanma ve temizlenme açısından sağlığa davet eden bir öneme sahiptir. Türk hamamları Osmanlı dönemi kadınlarının güzellik sırları arasında yerini almıştır. Türk hamamı ayrıca insanların vücudunun gözenekleri arasındaki kirlerden arınmasını sağlamaktadır.

Türk hamamı sıcak hava ve buhar etkisiyle cildin ölü derilerinden kurtulmasını ve gözeneklerin açılmasını kolaylaştırır. ght in hizmetleri arasında bulunan hamamlarımız bay ve bayanlara özel ayrı bölümlerde tahsis edilmiştir. Klasik Osmanlı mimarisinden esinlenerek otelimizde yerini alan hamam, geçmişin izlerini ve güzelliğini önünüze sermektedir. Aileniz ile birlikte hem sağlık açısından temizlenmek hem de eğlenmeniz amaçlı sağlamış olduğumuz hizmetlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz.

Hamamlarımızda gelen misafirlerimizin rahatlıkla dinlenebileceği ortamlar sunulmuştur. Termal jakuzi, hamam, buhar banyoları,sauna,tuz odası,macera duş, , ılıklık alanları gibi pek çok sosyal aktiviteleri yapabilmeniz adına kaliteli hizmetler sağlanmaktadır. Sıcaklığı bedeninizde hissederken tamamen kendinizi daha rahatlamış ve dinç hissedeceksiniz. Otelimizden rezervasyon işlemlerinizi başlatabilir ve hamamın eşsiz rahatlığına sizler de ortak olabilirsiniz.