Termal Yüzme Havuzlarımız

Termal Yüzme Havuzlarımız

Termal havuzun kalitesini en etkin çözümleriyle sunan Gülümser Hatun Termal Otel & SPA, konseptini tamamen termal sudan aldığı enerji ile sunuyor. Açık ve Kapalı Havuzlarımız kaynak termal havuzu olarak hizmet vermektedir.

 Termal havuzumuzda kış aylarında kar yağarken sıcak termal suyun keyfini sürecek ve termalin keyfini yaşayacaksınız. Yoncalı’nın eşsiz havası eşliğinde termal havuzlarımızda yüzmenin keyfine varın. Termal suların şifasını kış soğuğunda, kar yağışında, sabahın kırağısında ortalama 30-32 derecelik termal yüzme havuzu içinde kışın tadını ayrı bir şekilde çıkarabilirsiniz. Yazın 26 ile 30 derece arasında hizmet vererek misafirlerimize konfor sunan havuzlarımız, kışın da 30 ile 32 derece arasında termal su ile hizmet vererek misafirlerimize sunulmuştur.

Bay ve bayan misafirlerimiz için ayrı ayrı ayrıca karma biçimde hizmet veren açık ve kapalı yarı olimpik termal havuzlarımızın derinlikleri erkek termal havuzunda 1,40 metre, bayan termal havuzunda ise 1,40 metredir. Termal havuzlar 08:00 – 22:00 saatleri arasında açıktır.